Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kalkulant: motivující mzda, flexibilní pracovní doba #1hLCO

referenční číslo: 665827ba760d28424a7890c9 | aktuálnost: 04.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Do dynamické a rychle rostoucí společnosti specializující se na obalová řešení hledáme šikovného kalkulanta - i absolventa!. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, volné víkendy, 5 týdnů dovolené a stabilní zázemí prosperující firmy. Hledáme člověka s analytickým a matematickým myšlením, který se stane důležitou součástí fajn týmu, který firma nyní rozšiřuje.
Náplň práce:
- kalkulace nákladů a jejich aktualizace
- řešení výrobních dávek, procesů, prodlev a další
- komunikace a úzká spolupráce s dodavateli a dalšími odděleními ve společnosti

Požadujeme

- praxe nebo SŠ/VŠ vzdělání
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- volné víkendy
- zázemí stabilní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- stravenkový paušál
- přátelské prostředí menší společnosti
- těsná blízkost centra Plzně

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika, Výroba, průmysl, Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita