Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kalkulant nákladů | Mezinárodní prostředí | AJ

referenční číslo: 55848 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte Vášeň pro čísla? Zkušenosti jako odhadce nebo kalkulant nákladů? Chcete pracovat v moderní společnosti s mezinárodním prostředím, kde jazyk využijete denně? Ano, ano a ano? Pak tu pro Vás mám zajímavou příležitost - přidejte se do týmu na pozici Cost Engineer. Čeká Vás rozmanitá práce, možnost vyrazit na služební cesty a v neposlední řadě příjemné a flexibilní zázemí přímo v centru Liberce.
Tvorba nákaldových kalkulací pro komponenty do vlaků ve spolupráci s odděleními nákupu a vývoje. Identifikace potenciálu pro snižování nákladů v celém procesu a vývoj odpovídajících řešení ve spolupráci s dalšími odděleními. Úzká spolupráce s vývojovým oddělením v raných fázích vývoje ohledně nákladově optimalizovaného návrhu nakupovaných dílů. Podpora nákupního oddělení při kontrolách nákladové věrohodnosti a při jednáních s dodavateli. Organizace workshopů s dodavateli.

Požadujeme

Zkušenosti ve strojírenství nebo automobilovém průmyslu (oblast vývoje nebo výroby) Praxe s vypočty nákladů na materiál, vyjednávání s dodavateli a vytváření nových strategií. Vzdělání v technickém oboru a několik let profesionálních zkušeností ve výrobním průmyslu. Orientace v oblasti hodnotové analýzy. Angličtina na pokročilé úrovni v psané i mluvené formě. Jste týmový hráč se silnými komunikačními dovednostmi a iniciativou.

Nabízíme

Přátelské, moderní a komfortní pracovní prostředí v centru Liberce. Flexibilní pracovní dobu včetně možnosti práce z domova až 60%. 5 týdnů dovolené. Stravenky. Benefiční systém kafetérie. Příspěvek na penzijní pojištění. Jazykové kurzy. Podpora při relokaci, pokud je potřeba (firemní byt, finanční podpora).
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví