Typ nabídky

Minimální mzda

Kariéra v HR | Náborář ⭐

referenční číslo: 55047 | aktuálnost: 25.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete nastartovat novou kariérní výzvu v oblasti náboru zaměstnanců? Pří komunikaci a práci s lidmi se cítíte jako ryba ve vodě a obchodní duch se ve vás nezapře? Pokud navíc rozumíte tomu, co za náborem zaměstnanců stojí, staňte se součástí našeho náborového týmu a pomozte nám propojovat ty správné lidi se zajímavými příležitostmi! ⭐
odpovědnost za celý náborový proces – od komunikace s klientem, výběr kandidátů, zpětné vazby a prezentace kandidátů klientovi až po nabídky pracovní pozice tvorba inzerátů, které kandidáty zaujmou aktivní vyhledávání kandidátů (interní databáze, sociální sítě, LinkedIn, Facebook,…) – následná preselekce, prescreeny a pohovory komunikace s klientem – budování vztahů a rozvíjení dalších příležitostí

Požadujeme

máte předchozí zkušenosti s vyhledáváním nebo náborem zaměstnanců – na tuto pozici sháníme motivovaného člověka, který nemusí mít letité zkušenosti s recruitmentem, ale má chuť se profesionálem stát jste komunikativní, akční osobnost s obchodním drivem – aktivní vyhledávání, oslovování a dosazování kandidátů na ty správné pozice bude vaší každodenní pracovní náplní jste proklientsky orientovaní – nebojíte se komunikovat s klientem, dokážete mu dát konstruktivní zpětnou vazbu a zároveň i vyslyšíte jeho prosby vlastníte řidičský průkaz sk. B – výhodou a pokud se kamarádíte s angličtinou (alespoň na úrovni B2), bude to pro vás velkou výhodou při komunikaci s kandidáty, není však podmínkou

Nabízíme

jsme otevřeni spolupráci na plný i zkrácený úvazek fixní mzdu a bonusový systém zázemí moderních kanceláří v centru Brna (v Panské ulici) flexibilní pracovní doba jazykové kurzy v pracovní doběpropracovaný systém vzdělávání a školení – recruitment, LinkedIn, interní systémy a mnoho dalších, tak abyste se u nás mohli neustále posouvat možnost kariérního růstu – příležitost stát se v budoucnu mentorem nováčků nebo interním lektorem přátelský kolektiv zkušených náborářů, ve kterém se budete vzájemně inspirovat pracujte z domova! Možnost částečného homeoffice (po zaškolení) příspěvek na MultiSport kartu – protože ve zdravém těle, zdravý duch v týmu vás rádi přivítáme ihned nebo dohodou …a řadu dalších motivačních firemních benefitů…
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR