Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kartonážní dělník/-ice (m+ž) (OZP)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29590480792 | aktuálnost: 28.06.2024

ePack s.r.o.

Upřesňující informace

KARTONÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE
- vhodné pouze pro OZP a OZZ - vyhrazené místo na chráněném trhu práce

POŽADUJEME:
- Aktivní přístup k plnění úkolů, pracovitost, manuální zručnost, preciznost práce, samostatnost, fyzická zdatnost, schopnost samostatně počítat vyrobené ks a vyplňovat výstupy do výrobních příkazů

NÁPLŇ PRÁCE:
- Vylupování, lepení, kompletace kartonáže, práce s břemeny nad 15 kg - vhodné pouze pro fyzicky zdatnější osoby

HLÁSIT SE: Střihavková Lucie Ing., tel.: 725 144 223, e-mail: strihavkova@epack.cz, osobně pouze po předchozí domluvě

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 900 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Obchodní 22, Most, 43401

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený