Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KEY account manager | s ruštinou

referenční číslo: 57640 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost ve Vsetíně hledáme obchodníka, který má drive a je ochotný jezdit na pravidelné zahraniční cesty za zákazníky. Máte technické vzdělání a domluvíte se rusky/anglicky? Dejte nám o sobě vědět.
řízení a koordinace prodejní a obchodní činnosti pro přidělené zákazníky (nabídky + uzavírání smluv) vyhledávání nových obchodních příležitostí řešení požadavků zákazníků a prohlubování obchodních vztahů vedení obchodních jednání a prezentace produktů spolupráce při tvorbě obchodního plánu v koordinaci s vedením společnosti komunikace s oddělením technologie a konstrukce aktivní účast na veletrzích pravidelné zahraniční cesty

Požadujeme

min. SŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru) výhodou je praxe na obdobné pozici komunikativní znalost ruského nebo anglického jazyka (denní komunikace se zákazníky) schopnost úspěšně navazovat a udržovat dobré vztahy s klienty profesionální vystupování, schopnost vyjednávat tah na branku ŘP sk. B - aktivní řidič výhodou je znalost čtení výkresové dokumentace ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme

mzda dle zkušeností + bonusy pololetní prémie (vyplácí se v červnu a v prosinci) dotované stravování v jídelně cafeterie systém 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění vzdělávací kurzy firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Výroba, průmysl