Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koncepční digitální modelář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 24525920769 | aktuálnost: 28.06.2024

SVOTT a.s.

Upřesňující informace

Prvotní kontakt:
E-mail: aneta.duskova@svott.cz

Náplň práce :
tvorba digitálních design modelů osobních automobilů
Požadujeme : min. 7 let praxe (v design studiích automobilových firem)
znalost procesu vývoje designu osobních automobilů
výbornou znalost stavby povrchových modelů v A-class kvalitě (nutné předložit portfolio prací)
výbornou znalost programů ALIAS nebo IcemSurf
znalost jazyků : ČJ, ANJ (úroveň C1), RJ na úrovni rodilého mluvčího
-stravenkový paušál, benefity (příspěvky na jazykové kurzy, příspěvky na dovolenou), možnost zvýhodněného firemního tarifu, 25 dní dovolené

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Místo pracoviště: Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Cizince

SVOTT a.s.