Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér

referenční číslo: 55147 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Konstruktér

Náplň práce

Máte vzdělání ve strojírenství a zkušenosti s prací v Inventoru? Pošlete mi svůj životopis a staňte se součástí přátelské firmy na pozici: Konstruktér
zpracování technických nabídek zpracování projektové a konstrukční dokumentace práce v programu Inventor a AutoCAD práce v týmu 9 kolegů občasné výjezdy ke klientům na zaměření

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání - technického směru znalost a zkušenosti s prací v Inventoru podmínkou technické myšlení

Nabízíme

flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování moderní pracoviště a přátelský kolektiv vzdělávání a profesní růst služební telefon a notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072