Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29533080751 | aktuálnost: 07.07.2024

VP BASTRO s.r.o.

Konstruktér

Upřesňující informace

1. kontakt E-MAILEM: jirina.stastna@vpbastro.cz

Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru, obor strojírenství
- praxe v oboru konstrukce výhodou
- znalost 3D CAD systému (Autodesk Inventor ), MS Office
- základní znalost AJ nebo NJ výhodou
- znalost materiálů, mechaniky, pružnosti a pevnosti
- pečlivost a schopnost týmové práce

Náplň práce:
- zpracování konstrukční dokumentace součástí a celků, přípravků, vč. oprav či renovací
- posuzování a úprava převzatých výkresů a ostatních konstrukčních podkladů, kontrola správnosti a odpovědnost za zpracovanou a vydanou dokumentaci
- provádění základních technických výpočtů konstrukčních dílů, analýzy navrhovaných řešení, porovnání s technickým zadáním
- podpora při řešení možných výrobních problémů
- správa dokumentace, provádění administrativy spojené s tvorbou konstrukční dokumentace, řízení změn a odchylek
- tvorba částí projektové dokumentace či dokumentace skutečného stavu
- spolupráce s navazujícími útvary - Technologie, Výroba, Nákup…

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- roční odměna v závislosti na hospodářských výsledcích
- mimořádné odměny; projektová odměna
- možnost výuky cizího jazyka
- příspěvek na stravování ve formě měsíčního paušálu ve výši 80 CZK
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příp. benefitní cafetérie
- možnost využití cenově zvýhodněné Multisport card

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - prezentační software Práce s PC - grafické programy Práce s PC - internet a elektronická pošta Práce s PC - autocad

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lihovarská 1514/13, Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita