Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér elektro

referenční číslo: 55894 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu (kolegyni nebo kolegu) na pozici elektrokonstruktéra. Nového člena týmu se zkušenostmi, který bude mít možnost nejen spolupracovat napříč týmy a řešit zajímavé projekty, ale také aktivně přispět svými schopnostmi k tvorbě kvalitních a inovativních technických řešení. Čeká Vás práce na zajímavých projektech. Pokud jste nadšenec pro techniku, ovládáte práci s EPLANem a disponujete vyhláškou pro práci elektroprojektanta (par. 7 nebo 10), zašlete Váš životopis a pobavíme se o detailech nabídky. Náplň práce: tvorba elektrotechnické dokumentace návrh a příprava potřebných elektrosoučástek tvorba schémat pro zapojení práce v SW Eplan spolupráce s ostatními členy týmu komunikace se zákazníky

Požadujeme

technické vzdělání (SŠ/VŠ) praxe v elektro konstrukci vyhláška 50 par. 10 (dnešní 250 par. 7) znalost SW Eplan samostatnost a pečlivost technická orientace (automatizace a robotika výhodou)

Nabízíme

stabilní zaměstnání v českém kolektivu mzdové podmínky dle zkušeností flexibilní pracovní dobu 5 týdnů dovolené stravenkový paušál příspěvek na penzijko Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl