Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29452120768 | aktuálnost: 28.06.2024

SP WERKO s.r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Vývoj a rozvoj firemního produktového portfolia komponentů pro přepravu sypkých směsí, Tvorba CAD, 3D modelů včetně výrobní dokumentace výrobků, Podpora při výrobě a zaštítění prototypové výroby, Zpracování kalkulací výrobních nákladů
- Požadavky: SŠ nebo VŠ technického zaměření, nebo zkušenost z technické/strojírenské oblasti - konstruktér, projektant, znalost 3D modelování a to v programu Solidworks či Inventor, znalost tvorby výrobní dokumentace, znalost AJ nebo NJ
- Zaměstnanecké benefity: Investice do vzdělání a rozvoje - certifikace, kurzy apod., Příspěvek na závodní stravování - stravenkový paušál, 20 dní dovolené + 5 dní placeného volna, velká možnost seberealizace
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 15:30 hod. (pan Ing. Šimek, 739 385 555) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: simek@spwerko.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: nebo NJ

Požadujeme

Jiné znalost tvorby výrobní dokumentace, znalost 3D modelováníPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kotojedská 2588/91, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený