Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka

referenční číslo: 55142 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost působící v oblasti mimo automotive a korporátní svět hledá nového člena týmu na pozici Konstruktér/Konstruktérka.
Konstrukce a vývoj výrobků z oblasti zdravotnických přístrojů a zdravotnické techniky Nalézání optimálního konstrukčního řešení Vývoj nových výrobků Tvorba kalkulací a technické dokumentace Spolupráce při technologické přípravě výroby a příprava podkladů pro výrobu Výpočty zatížení a zkoušení výrobků na zkušebně Jednání se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojírenství Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici Uživatelské znalosti CAD, SolidWorks nebo Inventor, MS Office Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat Komunikační dovednosti a chuť dotahovat úkoly Znalost angličtiny na úrovni alespoň A2

Nabízíme

Práci v moderní výrobní společnosti působící na trhu zdravotnických výrobků více než 65 let Pracovní poměr na dobu neurčitou s flexibilní pracovní dobou Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy dle výsledků Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání Prostředí mimo korporát a tým, který je připraven vždy pomoci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl