Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka

referenční číslo: 57878 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám šikovného konstruktéra nebo konstruktérku, který nechce jen kreslit ale také optimalizovat různá řešení. Přidejte se do týmu společnosti se silným zázemím.
Tvorba technické a výkresové dokumentace Optimalizace konstrukčních řešení Technický dohled nad sklářskými foukacími stroji Orientace ve výrobních technologiích naší společnosti Administrativní činnost

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru, nejlépe strojírenství Dobrá orientaci v technické dokumentaci Znalost programu VariCAD a SOLIDWORKS, programy ve kterých tvoříme Preciznost při práci, bez ni se naši konstruktéři neobejdou Najdeme u vás vlastnosti jako je samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost Dobré organizační a komunikační schopnosti, nebudete na práci sám Ochotu rozvíjet své schopnosti a dovednosti, rádi vás v tom podpoříme Řidičský průkaz sk. B Znalost MS Office (Excel, Word) Uživatelská znalost SAP je pouze výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme

Získání dalších praktických znalostí a zkušeností v oboru Práci ve společnosti se silným zázemím Ohodnocení dle znalostí, zkušeností a délky praxe Pracovní smlouvu na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl