Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka obalů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29434260740 | aktuálnost: 27.06.2024

POKART spol. s r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: návrh obalů dle požadavků zákazníka, kreslení v programu Artios CAD, tvorba fyzických vzorků - řezání na plotru, příprava technických podkladů pro výrobu, komunikace s obchodníky, výrobou, úsekem řízení jakosti, návrh a objednávka výsekových nástrojů
- Požadavky: znalost MS Office, prostorová představivost, znalost základů technického kreslení, znalost konstrukčních či grafických programů výhodou, zkušenosti v kartonáži výhodou
- Nabízíme: nástup ihned / dohodou, základní mzda, plus prémie a benefity z dosažených výsledků, každoroční Inflační dorovnání mzdy, podíl na zisku společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna, pevná měsíční věrnostní odměna, odměny při pracovních a životních jubileích, smlouvu na dobu určitou, po zapracování prodloužení na dobu neurčitou
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pokart.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Ing. Hradilová, tel.: 606 629 744).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - internet a elektronická pošta

Mzda: 43 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Holešovská 1677, Holešov, 76901

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy