Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka - stolařské výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29442460732 | aktuálnost: 05.07.2024

MBG, spol. s r. o.

Upřesňující informace

Kontakt osobně : 7.30 - 15 hodin, telefonicky of 8-15 hodin, pracovní doba od 6.30 - 15 hodin.

Požadavky:
" SŠ nebo VŠ dřevařského směru
" Aktivní řidič sk. B
" Orientace v technologických postupech v nábytkářství
" Zkušenost s konstruováním nábytku
" Praxe na stejné pozici - výhodou, praxe v oboru minimálně 2 roky
" Zkušenost se softwarem Inventor, popřípadě Woodwork for Inventor
" Orientace v materiálech a kování používaných v nábytkářství
Náplň práce:
" Příprava technických výkresů v programech: Inventor a Woodwork for Inventor
" Příprava dalších výrobních podkladů pro výrobu stolárny
" Tvorba kusovníků, tvorba nářezových plánů, tvorba soupisu materiálů a kování
Nabízíme
" Zajímavou a tvůrčí práci pro zákazníky jako jsou např Amazon,Adidas,Dyson,Calvin Klein,Holba
" Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
" Zaškolení
" Výkonnostní prémie

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidičPHP_EOL

Mzda: 30 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadová 2323/4, Zábřeh, 78901

Region: Olomoucký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy