Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér - plechové díly

referenční číslo: 55450 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme talentovaného konstruktéra, který má zkušenosti s konstrukcí plechových dílců a zároveň miluje tvůrčí práci ve skupině a vyniká i při samostatné práci na svých vlastních projektech. Pokud máte vášeň pro vývoj a konstrukci zašlete mi svůj životopis.
zhotovování konstrukčních výkresů plechových dílců a kusovníků, jejich archivace a tisk pro výrobu práce v programech: Autodesk AutoCAD, AutoCAD Mechanical, Autodesk Inventor příprava CAD dat pro CNC programování výrobních strojů zhotovování a optimalizace LED prosvětlení nápisů a transparentů dle požadavků zákazníka kontrola úplnosti podkladů pro zhotovení výrobní dokumentace, popř. jejich vyjasnění s projektovým vedoucím definice výrobních objednávek – kusovníky, pracovní plány

Požadujeme

SŠ/VŠ technického směru zkušenosti s konstruováním plechových dílců a výrobků znalost 2D a 3D programu, ochota absolvovat další vzdělávání znalost NJ popř. AJ pro komunikaci se Švýcarskem a Německem

Nabízíme

různorodou tvůrčí práci v zakázkové výrobě 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní dobu perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti penzijní připojištění příspěvek na stravování v hodnotě 70 Kč příspěvek na dopravu roční prémie odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072