Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér robotika 55.000kč

referenční číslo: 58018 | aktuálnost: 19.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kolegu do maldého kolektivu konstruktérů robotů a jednoúčelových strojů! Zajímá tě tato oblast a chceš se dále rozvíjet? Budeš jednat se zákazníky, ladit představy a následně se podílet na jeho tvorbě. Pokud Tě zajímá vznik produktu od A do Z tak se neváhej ozvat a zašli svoje CV pro více info

Náplň práce

  • Zpracování grafických podkladů v Solid Works, Inventor, aj
  • Zpracování jednoúčelových strojů a robotů dle potřeb zákazníka
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s kolegy z montáží
  • Vedení zakázky
  • Jsi u toho když se oživuje tebou navržený stroj!

Požadujeme

  • Vzdělání min. středoškolské (strojní, nebo automatizace ideálně)
  • Zkušenost v oblastí konstrukce 3+let min
  • Znalost programů CAD, Solid Works, Apod. 3D modelování
  • Základy znalostí automatizace, robotiky značka ideál
  • Základy angličtiny
  • Výhodou je znalost pneumatiky a hydrauliky

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • Občasný Homeoffice
  • moderní pracoviště v Brně,
  • Mladý kolektiv
  • Vzdělávání a profesní růst
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Služební telefon i pro soukromé účely
  • Stravenkový paušál
  • A další benefity
  • Místo práce: Brno

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství