Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér slévárenských forem - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 57759 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte startovací pozici v konstrukci a chcete pracovat ve stabilní firmě, ve které panuje pohodová atmosféra? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude v programu SolidWorks vytvářet a kontrolovat 2D i 3D výkresy forem pro slévárenskou a sklářskou výrobu za dodržení stanovených termínů. Budete se podílet na tvorbě nabídek a poptávek, komunikovat s kolegy z týmu i dalších oddělení a také se zákazníky, například ohledně reklamací, neshod, oprav. Dostanete možnost vymýšlet nové výrobní postupy a zlepšovat ty stávající.

Požadujeme

Náš tým doplní absolvent maturitního nebo vysokoškolského technického oboru, který se již alespoň během studia setkal s nějakým konstrukčním programem a který si poradí alespoň s psanou formou angličtiny. Důležitá je v naší společnosti komunikativnost a pozitivní přístup k práci.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu, ať si můžete organizovat volný čas podle Vašich potřeb. Dovolenou navíc, abyste si během roku měli čas dostatečně odpočinou. Možnost pracovat v případě potřeby z domova. Výuku angličtiny organizovanou přímo na pracovišti. Příspěvek na stravování a volný čas, bonusy ke mzdě a zvýhodněný mobilní tarif.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl