Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér | strojírenství | Opavsko

referenční číslo: 57343 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné konstruktéry, kteří se chtějí stát součástí velké strojírenské společnosti. Znáte CAD programy a baví vás navrhovat nástroje do výroby? Dejte mi o sobě vědět, ráda Vám řeknu detaily. Těšit se můžete na celou řadu benefitů a prima partu kolegů.
Konstrukční práce (postupové, lisovací nástroje atd.) Tvorba výkresové dokumentace Práce v systému CAD

Požadujeme

Vzdělání technického směru Zkušenosti v oblasti konstrukce Zkušenosti s konstrukcí nástrojů velkou výhodou Znalost angličtiny (úroveň B1) Technické myšlení

Nabízíme

Atraktivní mzda + bonusy/prémie Pracovní smlouva na dobu neurčitou Příspěvek na životní a penzijní pojištění Příspěvek do Cafeterie 25 dnů dovolené + 1 den k tomu Závodní stravování Věrnostní příspěvek Stabilita a jistota práce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl