Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér - strojní či elektro

referenční číslo: 55248 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro rozšíření týmů v konstrukci hledáme nové kolegy - ať už se specializujete na elektro či klasickou strojní konstrukci, rádi se s Vámi potkáme! A pokud se následně domluvíme na spolupráci, bude Vás čekat následující pracovní náplň: tvorba konstrukčních řešení nových projektů inovace a konstrukční změny stávajících produktů zajímavá práce na konstrukci prototypů i v sériích spolupráce s technology i kolegy v konstrukci tvorba výkresů a kusovníků zajištění konstrukčních zkoušek

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání strojního či elektro zaměření praxe v konstrukci (strojní nebo elektro) zkušenosti s prací v CAD programech (AutoCAD, Inventor) schopnost týmové práce

Nabízíme

stabilní práci na zajímavých projektech ohodnocení dle praxe a zkušeností dovolenou navíc dotované stravování příspěvek na penzijko jazykové kurzy a další benefity a prémie... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl