Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor kvality 3D s dovolenou navíc

referenční číslo: 55651 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu na pozici Kontrolor kvality - obsluha a programování měřícího stroje. Jste skutečným odborníkem v oblasti kvality nebo se jím chcete stát? Máte smysl pro detail a přesné oko? Zručnost a pečlivost je Vaše super vlastnost? Rádi uvidíme Váš životopis.
práce s 3D meřícím strojem včetně jeho programování kontrola rozměrů dílů vizuálně a pomocí standardních měřidel práce s výkresovou dokumentací tvorba interní dokumentace kontrola prvních kusů a ověřování procesů výroby manipulace s díly pomocí jeřábu a elektrického VZV práce na tři směny

Požadujeme

minimální vyučení v oblasti strojírenství znalost AJ na komunikativní úrovni zvládnutí měření standardními měřidly dobrou znalost práce s PC orientaci ve výkresové dokumentaci řidičský průkaz skupiny B zkušenost s 3D meřením výhodou

Nabízíme

týden dovolené navíc: 25 dní 2 Sick days příspěvek na penzijní připojištění – 1 500 Kč měsíčně Cafeterie Škoda Benefity – 12 000 Kč ročně na volný čas, sport a kulturu možnost Multispor karty dotované závodní stravování v prostorách společnosti - cena oběda od 24 - 34 Kč kariérní růst jazykové kurzy zdarma očkování proti chřipce firemní školku v rámci Techmánie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl