Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor kvality

referenční číslo: 57236 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní práci, kde si odpoledne můžete užívat volného času? Chcete být součástí týmu, kde se na Vás spoléhají a kde Vás téměř vše potřebné naučí? Přidejte k týmu firmy jako Kontrolor kvality ve společnosti lokalitně v Moravanech u Brna a měj práci pouze na ranní směny!
Budete kontrolovat, jestli výrobky firmy vypadají, jak mají. Když najdete chybu, řeknete to kolegovi a pomůžete ji opravit. Naučíte se používat měřicí přístroje, jako je třeba mikrometr nebo šuplera. Trocha administrativy – zadávání výsledků do počítače a komunikace s týmem.

Požadujeme

Nutné je mít praxi v oblasti kvality či s měřidly (šuplera, mikrometr apod.). Zvládáte základy práce s PC a e-mailem. Máte smysl pro detail a rádi děláte věci pečlivě. Jste komunikativní a umíte se domluvit s ostatními.

Nabízíme

13. plat ve 100% výši – záleží jen na úspěchu firmy a tvé docházce. Osobní ohodnocení podle toho, jak se Vám daří. Závodní stravování s výborným výběrem jídel a stravenky (107 Kč/den) do výplaty. Týden dovolené navíc, 2 sick days. Multisport karta za 150 Kč. Lekce angličtiny a sleva ve firemní prodejně. A mnohé další!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl