Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor výroby

referenční číslo: 56509 | aktuálnost: 10.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete změnit zaměstnání a máte praxi v oddělení kvality, vzdělání technického směru nejlépe zaměřené na oblast strojírenství? Dvousměnný provoz pro Vás není překážkou? Rádi byste se dozvěděli více informací, dejte nám o sobě vědět. Nabízíme zajímavou pracovní příležitost s možností odborného růstu s atraktivním balíčkem zaměstnaneckých benefitů. 5-týdnů dovolené, 13 plat, firemní akce pro zaměstnance, příspěvek na dopravu, stravenky a další.
Technická kontrola materiálu a dílů produkce, dodaných v rámci kooperace a nakupovaných od dodavatelů. Měření dílů dle výkresu, kontrolních návodek a postupů. Vyplňování záznamu o kontrole, včetně označení měřených kusů. Řešení nekvality formou založení hlášení jakosti v Oracle. Provádění kontrolního měření v procesu statistické kontroly. Měření a vyhodnocování homologačních vzorků a dodávek. Práce s neshodným výrobkem dle směrnice Řízení neshodných výrobků.

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru (strojírenství). Schopnost čtení a použití technických podkladů. Znalost měření (správné zvolení měřící metody). Praxe výhodou Znalosti z oblasti strojírenství, techniky Znalost a praktická zkušenost se systémem řízení jakosti a kvality dle ISO 9001. Ochota pracovat na 2 směny (ranní a odpolední). Znalost MS Office. Samostatnost, flexibilita, sebekontrola. Manuální zručnost. Schopnost pracovat v týmu, odpovědnost.

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti. Různorodá náplň práce v lokalitě Praha 9. Možnost odborného růstu Školící plán, příjemné pracovní prostředí. Odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe Komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů: 5-týdnů dovolené, 13 plat, firemní akce pro zaměstnance, příspěvek na dopravu, stravenky a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl