Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinační a projektový pracovník pro marketing a PR manažer zppa (částečný pracovník úvazek)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29538620712 | aktuálnost: 27.06.2024

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Upřesňující informace

Pracovní náplň
- Správa prodejní platformy JU zahrnující produkty a aktivity ZPPA;
- Správa prodejních aktivit v rámci platformy Shoptet;
- Správa stránek www.rybyprozdravi.cz;-
- Organizace objednávek pro rozvoz produktů ZPPA v ČB a okolí;
- Propagace jednotky a tvorba materiálů ve vztahu k tématu konzumace ryb a sociální relevance, především ve vazbě na realizované projekty a jejich výstupy;
- Spolupráce s MEVPIS na propagaci a tvorbě materiálů vhodných pro prezentaci v rámci sociálních médií (Facebook, Instagram aj.);
- Podíl na řešení aktuálních komerčních aktivit;
- Zapojení do aktuálně řešených projektů;
- Plnění dalších úkolů uložené vedoucím pracoviště a nadřízenými pracovníky FROV JU.
Požadujeme
- VŠ vzdělání (rybářský nebo ekonomický obor);
- Znalost anglického jazyka na úrovni B2;
- Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,
- Práce na PC (MS Office, internet) na pokročilé úrovni;
- Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a flexibilitu;
- Výborný zdravotní stav.
Nabízíme
- zajímavou práci v oblasti rybářství a obchodu;
- příjemné pracovní prostředí;
- možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky;
- možnost budoucího navýšení úvazku na 1,0.
Nástup od: července 2024 nebo dle dohody
Pracovní úvazek: 0,6
Mzda: 27 000 - 30 000 Kč měsíčně na plný pracovní úvazek(dle
Mzdového předpisu JU), po zapracování možnost navýšení
Místo výkonu práce: Fakulta rybářství a ochrany vod, Husova třída 458/102, 370 05, České Budějovice
Strukturovaný životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Evě Slabší na e-mail: eslabsi@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 30.06.2024
Více informací na: https://www.frov.jcu.cz/cz/fakulta/volna-mista

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 136, Nové Hrady,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské