Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor/ka Dobrovolnického centra Tábor

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29659280758 | aktuálnost: 29.07.2024

CharitaTábor

Upřesňující informace

Upřesňující informace:
Popis pracovní pozice:
-vedení Dobrovolnického centra Tábor dle zákona Zákon č. 198/2002 Sb. o dobrovolnické službě
-zodpovědnost za přípravu a provoz letních příměstských táborů pro děti 6 - 15 let (kompletní příprava, zodpovědnost za průběh, zajištění dobrovolníků na výpomoc, atd.)
-osvěta Dobrovolnické činnosti veřejnosti (přednášky, programy, aj. v MŠ, ZŠ, SŠ)
-zajištění náborů a výběru dobrovolníků, včetně vstupních pohovorů
-zajištění smluvní dokumentace o výkonu dobrovolnické činnosti
-zajištění dobrovolnických supervizí
-zodpovědnost za akreditace programů na MV
-rozvoj DC o další programy, udržování programů stávajících
-udržování pravidelného kontaktu s dobrovolníky
-zprostředkování dobrovolníků do přijímajících organizací
-ve spolupráci s PR manažerkou pořádání akcí pro veřejnost, propagačních aktivit
Požadujeme:
-zkušenost s vedením letních táborů pro děti
-zkušenost a zapálení v oblasti práce s dětmi a mládeží (vhodné pro absolventy pedagogických oborů, není však podmínkou)
-schopnost zaujmout kolektiv
-aktivní přístup k rozvoji DC
-osobnostní vyzrálost
-dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
-samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, psychická odolnost, empatie, kolegialita
-respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
-ztotožnění se s cíli a posláním organizace
-trestní a morální bezúhonnost
-řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
-možnost zkráceného úvazku
-finanční ohodnocení při celém úvazku 30.000,- Kč
-25 dní dovolené
-pravidelnou supervizi
-práci v zařízení s třicetiletou historií
-práci v dynamicky se rozvíjející organizaci
-možnost dalšího vzdělávání
-firemní benefity
Zaměstnanecké výhody:
-pravidelná supervize
-práce v zařízení s dvacetiletou historií
-5 týdnů dovolené
-profesní vzdělávání
-benefity pro zaměstnance
Kontakt: e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Koželužská 140/3, Tábor,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy