Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor/ka pro zahraniční zaměstnance - junior

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29646760774 | aktuálnost: 16.08.2024

Manuvia, a.s., organizační složka

Upřesňující informace

Náplň práce:
- denní komunikace se zaměstnanci a uchazeči o práci (emailem, telefonicky, osobně)
- asistence zahraničním zaměstnancům
- management ubytování zahraničních zaměstnanců
Požadujeme dobrý zdravotní stav.
První kontakt telefonicky (08:00 - 15:00), e-mailem nebo osobně na adrese Sladkovského 484, Pardubice.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: znalost srbského jazyka

Požadované jazykové znalosti

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sladkovského 484, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Cizince