Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor/ka projektu ve výrobní společnosti

referenční číslo: 55049 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Láká vás rozmanitá náplň práce a máte alespoň krátkodobou zkušenost z výrobního prostředí? Pokud ano, přidejte se do realizačního týmu nově vznikajícího automotive projektu v Blučině!
Administrativa spojená s projektovou dokumentací, reportováním apod. Spolupráce s projektovým manažerem, kterému budete pravou rukou Monitorování stavu projektů, dodržování termínů, kontrola procesů

Požadujeme

Znalost práce s MS Office (velkou výhodou je znalost Microsoft Project Professional) Angličtina na komunikativní úrovni Samostatnost, preciznost, proaktivita Praxe z výrobní společnosti (alespoň 1 rok)

Nabízíme

Zajímavá náplň práce, díky níž se budete moci dále rozvíjet Flexibilní pracovní doba s možností občasného home office Občerstvení na pracovišti, stravenky a další příspěvek na stravování Bonusy nad rámec základní mzdy Týden dovolené navíc Příspěvek na Multisport kartu Kafetérie Příspěvek na penzijní připojištění Další vzdělávání a rozvoj (hrazené kurzy a školení)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR