Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor/ka úklidových prací na pekárně

referenční číslo: 58357 | aktuálnost: 28.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

  • Koordinace a kontrola úklidových prací na pekárně
  • Spolupráce na náboru zaměstnanců
  • Zaučování zaměstnanců
  • Řešení mimořádných událostí

Požadujeme

  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Příjemné vystupování a schopnost jednat se zástupci zákazníka
  • Zkušenosti s úklidem nebo obdobnou službou výhodou

Nabízíme

  • 200-250 Kč/h
  • 4 hodiny/den nepravidelně v době mezi 6:00 a 14:00
  • Nástup ihned
  • Odpovědného zaměstnavatele
  • DPP, DPČ
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební telefon
  • Individuální přístup
  • Pozice vhodná pro důchodce, maminky na mateřské apod.
  • Místo výkonu: České Budějovice

Region: Jihočeský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair