Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor/ka zahraničních zaměstnanců

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29417940781 | aktuálnost: 06.07.2024

Manuvia, a.s., organizační složka

Upřesňující informace

Náplň práce:
- denní komunikace se zaměstnanci a uchazeči o práci (e-mailem, telefonicky, osobně)
- koordinace zahraničních zaměstnanců
- podpisy smluv a ukončování pracovních poměrů
- řešení docházky zaměstnanců, zpracování dočasných pracovních neschopností
Požadujeme dobrý zdravotní stav
První kontakt telefonicky (08:00 - 15:00), e-mailem nebo osobně na adrese Sladkovského 484, Pardubice.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: srbština - komunikace se zahraničními pracovníky

Požadované jazykové znalosti

Mzda: 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sladkovského 484, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Cizince