Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor / koordinátorka provozu v chráněné dílně - vyhrazeno pro OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29474960776 | aktuálnost: 07.07.2024

Filipa, a.s.

Upřesňující informace

Požadavky:
- Vaší každodenní prací bude organizace výroby, dodávek materiálu a expedice zboží, stejně jako organizace lidí v pracovním kolektivu. Potřebujeme tedy, abyste měl/a zkušenosti s vedením týmu. Budete pravou rukou Vedoucí/ho provozu, k tomu budete zároveň fungovat jako "parťák" pracovního kolektivu.
- Záleží nám na tom, aby provoz běžel ke spokojenosti našeho zákazníka, musíme si tedy ohlídat veškeré termíny a dokumentaci.
- Značnou část agendy zpracováváme na PC a provoz je rovněž částečně digitalizován.

Náplň práce:
- Zpracování objednávek
- Komunikace se zákazníky - dodávky materiálu, technické záležitosti
- Dohled nad expedicí zboží
- Dohled na pracovištích, vedení kolektivu zaměstnanců dle pokynů nadřízeného
- Zpracování docházky zaměstnanců
- Zodpovědnost za pořádek na pracovišti a technický chod provozovny

Nabízíme:
- Zázemí úspěšné, rozvíjející se a pružné společnosti
- Podporu při rozjezdu pracovní kariéry
- Práci na zkrácený úvazek - 30 hod/týden ve dvousměnném provozu 6:00-12:00, 12:00-18:00
- Místo pracoviště: Hořice, ul. Na Závisti
- Nástup možný ihned!

Výhody:
5 týdnů dovolené

Pozice vhodná pro OZP a TZP.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 16 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Závisti 2313, Hořice,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený