Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor vzdělávacích akcí (42-45.000 Kč)

referenční číslo: 57995 | aktuálnost: 24.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte rádi ve všem pořádek a jste organizační typ? Domluvíte se anglicky? Máte zkušenost z administrativy, kde jste koordinovali i činnost jiných lidí? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět!

Mezinárodní technická společnost hledá novou posilu do týmu na pozici:
KOORDINÁTOR VZDĚLÁVACÍCH AKCÍ (42-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Organizování školení pro firemní zákazníky (termíny, pozvánky, ... )
  • Komunikace se zákazníky a školiteli
  • Vytváření cenových nabídek na školení
  • Obstarávání občerstvení, péče o školící místnosti
  • Tvorba certifikátů, prezenčních listin, ...
  • Zasílání/vystavování faktur za školení
  • Administrace dat v systému
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v administrativě min. 2 roky
  • Praxe s koordinátorskou činností
  • Komunikativní znalost AJ
  • MS Office
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijko
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha 9

Mzda: 42 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Marketing, reklama, public relations, Služby, osobní služby, au-pair