Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor zahraničních pracovníků (46-56.000 Kč)

referenční číslo: 57968 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi se zajišťováním víz a povolení k pobytu pro zahraniční pracovníky a hledáte uplatnění? Pošlete nám životopis na pozici na pozici KOORDINÁTOR ZAHRANIČNÍCH PRACOVNÍKŮ (46-56.000 Kč)!

Náplň práce

  • Komunikace s úřady (Cizinecká policie, Úřad práce, OAMP)
  • Zajišťování povolení k pobytu a víz pro zahraniční zaměstnance
  • Roční vyúčtování záloh
  • Zajištění ubytování i pro členy rodiny
  • Zodpovědnost za platnost dokladů
  • Firemní akce pro zaměstnance

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Office (Word, Excel)
  • Zkušenosti s vyřizováním pracovních povolení a víz
  • Komunikaci s úřady
  • Zodpovědnost, pečlivost, příjemné vystupování a flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Moderní výrobní prostřední a technologie
  • Možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné tarify a možnost nákupu auta se slevou
  • Dotované stravování, příspěvky na připojištění, kino, divadlo, fit centrum atd.
  • Lokalitu: Pardubice

Mzda: 46 000 - 56 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Personalistika, HR