Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29631360763 | aktuálnost: 06.07.2024

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Kuchař/ka

Upřesňující informace

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na adresu krps.osm@pcr.cz, s předmětem "Kuchař - kuchařka".

Případné doplňující informace je možné získat u vedoucí proviantního oddělení, tel. číslo: 974 875 771 nebo 725 592 763.

Obecně
- místo výkonu: ÚO Mělník, Bezručova 2796, 276 01 Mělník
- pracovní poměr na dobu určitou, 3 měsíce zkušební doba, možnost prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou
Náplň práce
- příprava a výroba cca 300 - 500 porcí jídel denně
- dva druhy obědů, jeden druh polévky
- většina porcí se vakuově balí k rozvozu na několik odběrných míst v rámci Krajského ředitelství policie Středočeského kraje
- dodržování platných hygienických předpisů a norem včetně systému HCCP
Požadujeme
- střední odborné vzdělání s výučním listem
- základní znalosti práce na PC
- vstřícnost k dalšímu sebevzdělávání
- bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)
Výhodou
- praxe v oboru
- vstřícnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti
Další informace
- pevná pracovní doba pondělí až pátek 05:00 - 13:30 hodin
- nástup 1.8.2024, popř. i dříve dohodou

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 900 - 27 260 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bezručova 2796, Mělník,

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy