Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/-ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29614320773 | aktuálnost: 06.07.2024

Dalibor Tesař

Kuchař/-ka

Upřesňující informace

KO:Watzlawiková Miroslava, tel.: 737 240 758 - volejte pouze Po - Pá 9:00 - 15:00 hod., e-mail: spravce@penzionjakartovice.cz.
Co od vás očekáváme:
- Vzdělání a praxe v oboru: Očekáváme, že máte relevantní vzdělání a praxi na pozici kuchaře.
- Vášnivý přístup k vaření: Hledáme někoho, kdo vaření miluje a chce se neustále zlepšovat.
- Zodpovědnost a spolehlivost: Pracovitost a dodržování hygienických standardů je pro nás velmi důležité.
- Týmový duch: Schopnost pracovat v týmu a přispívat k příjemné atmosféře na pracovišti.

Náplň práce:
- Příprava a vaření pokrmů: Od snídaní po večeře, zajišťování kvality a chutnosti jídel..
- Údržba čistoty a pořádku v kuchyni: Dodržování hygienických a bezpečnostních předpisů.

Pokud jste připraveni na novou výzvu a chcete pracovat v krásném prostředí našeho penzionu, zašlete nám prosím svůj životopis nebo nás kontaktujte telefonicky.

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 34, Jakartovice, 74753

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy