Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

L1/l2 support v AJ - remote

referenční číslo: 55722 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k našemu klientovi, a poskytujte technickou podporu zákazníkům. Společnost se věnuje podpoře a službám v sektoru IT v EMEA regionu. Jedná se o noční směny. Práce je plně remote.
Poskytování podpory a řešení problémů týkajících se počítačového hardwaru a softwaru. Dokumentace problémů koncových uživatelů Správa nevyřízených požadavků (Ticket backlog) Úzká spolupráce s IT techniky na pracovišti z celého světa

Požadujeme

Pokročilá znalost angličtiny pro každodenní komunikaci s klienty Znalost MS Office Samostatnost, pečlivost, spolupráce v týmu

Nabízíme

Flexibilní pracovní podmínky Minimálně 5 týdnů dovolené Placené sick days Stravenky Příspěvek na Multisport kartu Další rozvoj a profesní postup Přátelské a mezinárodní pracovní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: IT - správa systémů a služby