Typ nabídky

Minimální mzda

L1/L2 support v Praze

referenční číslo: 56001 | aktuálnost: 22.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte k projektu pro našeho mezinárodně operujícího klienta. Hledáme kandidáty do nově vznikajícího týmu, který bude poskytovat technickou podporu.
Poskytování podpory a řešení problémů týkajících se počítačového hardwaru a softwaru. Dokumentace problémů koncových uživatelů Správa nevyřízených požadavků (ticketovací systém SNow)

Požadujeme

Ideálně 2 roky zkušenosti na podobné pozici Dobrá znalost principů IT Zkušenost s řešením problémů se softwarem, hardwarem a zálohováním dat Angličtina na komunikativní úrovni Výhodou: zkušenost s tiketovým systémem Service Now (SNow), Intune, ActiveDirectory

Nabízíme

25 dní dovolené, 2 sick days, 1 narozeninový den Příspěvek na dopravu (MHD) Příspěvek na stravenkový paušál přímo do mzdy Multisport karta Penzijní připojištění Dodatková SIM karta pro rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby