Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Laborant až 38 000 Kč / měsíc

referenční číslo: 57773 | aktuálnost: 18.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Odpovědnost za chemické rozbory v předepsaném rozsahu, dle předepsaných postupů a jejich zaznamenávání do evidence Správa způsobilých měřidel a laboratorního materiálu Evidence aktuálních bezpečnostních listů chemikálií a jejich distribuce na jednotlivá výrobní pracovišt

Požadujeme

SŠ chemická nebo chemicko-technologická Základní znalost AJ je výhodou, ale ne podmínkou Výhodou je pracovní zkušenost z výrobního prostředí, ideálně zkušenost přímo z laboratoře Ochota se dále vzdělávat Ochota směnovat (ranní, odpolední, noční směna)

Nabízíme

Spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti Mzda: až 38 000 Kč / měsíc Příspěvek na penzijní připojištění od zaměstnavatele po zkušební době 500 Kč / po 6-ti měsících 800 Kč Odměny za pracovní jubilea 5 týdnů dovolené Příjemné a stabilní zázemí Příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu ve výši 90 Kč za každý odpracovaný den Příspěvek na praní pracovního oblečení ve formě poukázek od společnosti Edenred 2x ročně ve výši 500 Kč Měsíční prémie na základě pracovních výsledků Vánoční bonusy Občerstvení na pracovišti Lokalita: Milovice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba