Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Laborant junior (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 58462 | aktuálnost: 30.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Právě si dostudoval chemickou, či zdravotnickou školu a nebojíš se práce v laboratoři? Máš alespoň základní praxi v laboratoři? Pošli životopis, rádi tě uvidíme!

Náplň práce

  • Příprava vzorků pro analýzu
  • Příjem a samotné zpracování vzorků
  • Analyzujeme především metodou HPLC, GCMS a LCMS
  • Práce s interním systémem
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti

Požadujeme

  • Čistý trestní rejstřík
  • Min. SŠ v chemickém, či zdravotnickém oboru (laboratorní asistent), NEBO předchozí praxe v laboratoři
  • Základy AJ - aktivně komunikovat nebudeš
  • VÍTÁME ABSOLVENTY!!

Nabízíme

  • Karierní i mzdový růst po zapracování
  • 25 dní dovolené
  • Multisport karta
  • Důchodové připojištění
  • Dobrá dostupnost MHD
  • Vyhrazené parkovací místa
  • Vlastní stravovací zařízení ve firmě
  • Místo výkonu práce: okolí Dobříše

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie