Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Laborant / laborantka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29519380762 | aktuálnost: 27.06.2024

Ministerstvo obrany

Upřesňující informace

PP na dobu určitou s možností prodloužení
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání v oboru přírodních věd (chemie, zdravotnictví, farmacie...) nebo v dalším příbuzném oboru.
Kvalifikovaný pracovník - samostatná práce v neklinických laboratořích.
Náplň práce: příprava vzorků a materiálu pro biologické analýzy.
Pracovní doba: v rozmezí 8,00 - 15,00 hodin - dle domluvy
Práce v riziku: nutná pracovnělékařská prohlídka 3.ktg.
Požadujeme trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, pečlivost.
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na vlf-personalni@unob.cz .

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 10 900 - 14 760 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Třebešská 1575, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita