Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Laborant - vzorkař

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29503320763 | aktuálnost: 28.06.2024

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Upřesňující informace

Délka pracovního vztahu: 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
- provádění odběru vzorků vod (odpadní, pitné, povrchové, podzemní apod.)
- provádění odběru pevných vzorků (odpady, kaly, písky apod.)
- měření vybraných ukazatelů v terénu
- odběry vzorků a měření v celém Jihomoravském kraji se zaměřením na oblast Brno město
- kontrola účinnosti sterilizátorů
- plánování vzorkování, zhotovení protokolů o odběrech vzorků
- jednání se zákazníky
- administrativa, konzultace

Očekáváme:
- středoškolské vzdělání v oboru chemie výhodou
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- praxe v oboru, případně znalost systému LIMS výhodou
- samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu
- zdravotní způsobilost, potřebnou fyzickou zdatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme:
- zajímavou a odpovědnou práci
- možnost dalšího odborného vzdělávání a osobního rozvoje
- plný úvazek
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování

Předpokládaný nástup: možno ihned, příp. dle domluvy

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 750 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Gorkého 55/5, Brno, 60200

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita