Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Laboratoří

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29541060747 | aktuálnost: 28.06.2024

EMPLA AG spol. s r.o.

Laboratoří

Upřesňující informace

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) SŠ/ SOŠ oblast chemická, ochrana životního prostředí, potravinářská škola. Pozice pracoviště přípravy vzorků, pro další chemické rozbory, práce v laboratoři možná i na zkrácený pracovní úvazek, zodpovědnost, spolehlivost, zájem o obor chemie, případná praxe v oblasti práce se vzorky vítána,
Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme práci ve stabilní společnosti, která je na pracovním trhu již více než 30. let, flexibilní začátek a konec pracovní doby, zaměstnanecké benefity - stravování na pracovišti, možnost dalšího vzdělávání, výborný pracovní kolektiv, ohodnocení dle výkonu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Škodovkou 305/5, Hradec Králové, 50311

Region: Královéhradecký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita