Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17459530715 | aktuálnost: 04.08.2024

Autocentr Servis TDG, s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný ihned. Pracovní doba od 7.00-15.30hod( možnost režimu pružné pracovní doby)
Náplň práce:
základování, tmelení, broušení, maskování, bodové lakování. leštění, míchání barev

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Jiné manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, pracovní disciplínaPHP_EOLJiná způsobilost praxe a znalost moderních přístupů v oboru vítána, ale není podmínkouPHP_EOL

Mzda: 21 500 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 84, Hranice, 75301

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený, Absolventy