Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lean Engineer - implementace zeštíhlujících procesů

referenční číslo: 55626 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Orientujete se v lean managementu a máte praxi z výrobního prostředí? Jste organizačně schopný/á a dokážete převzít zodpovědnost za svěřené projekty? Pokud ano, mám pro vás následující nabídku na pozici Lean engineer.
Analýza stávajících interních procesů a identifikace příležitostí ke zvýšení efektivity a snížení nákladů Příprava a koordinace zeštíhlujících řešení (spolupráce s kolegy s výroby či kvality) Samostatné vedení projektů týkajících se lean manufacturingu Stabilizace výrobních procesů a jejich vyhodnocování Reporting výsledků vedení společnosti Školení zaměstnanců firmy na příslušnou metodiku a procesy

Požadujeme

Zkušenost se zaváděním lean metod do praxe výrobní společnosti Orientace v oblasti Six Sigma / Kaizen a znalost použití daných metod Praxe s rozvojem a školením zaměstnanců Angličtina alespoň na mírně pokročilé úrovni Certifikát Green/Black belt je výhodou Výborné komunikační dovednosti, organizovanost Schopnost projektového řízení

Nabízíme

Moderní pracovní prostředí s inovativními technologiemi Férové mzdové ohodnocení 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování (možnost stravování přímo ve firmě) Karta umožňující čerpat další benefity (sport, kultura apod.) - po odpracování 1 roku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)