Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lean specialist absolvent (38-55.000 KČ)

referenční číslo: 58905 | aktuálnost: 21.08.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání a přehled o metodách zavádění štíhlé výroby? Máte zkušenosti s výrobními procesy a hledáte možnost uplatnění po škole? Tahle nabídka je přímo pro Vás! Zašlete nám svůj životopis a staňte se členem týmu v nadnárodní společnosti na pozici

LEAN SPECIALIST ABSOLVENT (38-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Zlepšování výrobního procesu
  • Tvorba technické dokumentace
  • Návrhy a implementace nových procesů
  • Zajištění plynulosti práce a výroby
  • Kooperace s kolegy

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost FMEA, Flowchart, SPC aj.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost metod štíhlé výroby, optimalizace výroby aj.
  • Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Prémie a bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Mobilní telefon a notebook
  • Kariérní růst
  • Lokalitu: okres Štěpánov nad Svratkou

Mzda: 38 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství