Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lektor/lektorka ekologických výukových programů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29484640794 | aktuálnost: 28.06.2024

ČSOP - RS Iris

Upřesňující informace

Pozice vhodná pro absolventy.
Strukturovaný životopis zasílejte na adresu iris@iris.cz do 20. června 2024. Vybrané uchazeče pozveme na pohovor. Nástup od 1. září.

Náplň práce:
-výuka ekologických výukových programů pro MŠ a ZŠ
-příprava přírodovědných stezek, soutěží, tvořivých dílen, osvětových akcí, exkurzí a dalších aktivit z oblasti ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty pro veřejnost
-administrativa těchto akcí

Požadujeme: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání, nejlépe přírodovědného nebo pedagogického zaměření, pedagogická způsobilost či zkušenost s prací s lidmi (především dětmi a mládeží), časová flexibilita, dobré komunikační a organizační schopnosti, kultivovaný písemný i slovní projev, znalost českého jazyka slovem i písmem, schopnost pracovat samostatně i v týmu, řidičský průkaz sk. B
Výhodou: zkušenost s lektorováním ekologických výukových programů, vedení dětských kroužků, táborů, zkušenosti s projekty, s tvorbou vzdělávacích materiálů

Nabízíme: rozmanitou práci v neziskové organizaci s tradicí a dobrým jménem, prostor pro seberealizaci, uplatnění vlastních nápadů a vizí, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Husovo nám. 2299/67, Prostějov, 79601

Region: Olomoucký kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita