Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lektoři angličtiny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29508700771 | aktuálnost: 28.06.2024

SmartFox Education - mateřská škola s.r.o.

Upřesňující informace

Janichová Linda, e-mail: info@foxikovaskolka.cz

Požadavky: vzdělání odpovídající nabízené pracovní pozici, praxe v oboru, anglický jazyk na úrovni C2, práce na PC, flexibilita, kreativita, zkušenost s programem Začít spolu vítána
Náplň práce: komunikace s dětmi v MŠ pouze v anglickém jazyce AJ, příprava a plánování programu a aktivit pro děti mateřské školy v anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody: 20 dní dovolené, 10 dní sick days, Multisport, penzijní připojištění

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Loutkářská 2324/2, Praha, 16900

Region: Praha

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince