Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistic Specialist

referenční číslo: 57683 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nově otevřeného výrobního závodu na zpracování plastů hledám specialistu logistiky pro nové projekty. Jedná se o příležitost i pro absolventy, kteří chtějí rozjet svou kariéru v automotive společnosti.
definování logistických toků a plánů analýza toků a požadavků na prostory identifikování překážek a navrhování řešení koordinace zavádění zákaznických a interních logistických změn komunikace se zákazníky, kalkulačním týmem a projektovým týmem sledování ukazatelů výkonnosti projektu a případné zavádění nápravných opatření.

Požadujeme

vzdělání v oblasti logistiky zkušenosti z automotive společnosti plynulá znalosti AJ není potřeba mnohaletých zkušeností, rádi Vás zaučíme

Nabízíme

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr zajímavé projekty pro významné společnosti možnost kariérního rozvoje 13. mzda jednosměnný provoz dotované jídlo na pracovišti 5 týdnů dovolené … a zkušenost s rozjížděním nového závodu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl