Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistický specialista (35.000 - 40.000 KČ) | nástup ihned

referenční číslo: 58326 | aktuálnost: 28.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již praxi v logistice, jste komunikativní a Vaší doménou je skvělá organizace a pořádek? Zašlete nám váš životopis a staňte se Logistickým specialistou!

Náplň práce

  • Jednání a komunikace s dopravci a poskytovateli balení
  • Zajišťování přepravy
  • Vyhodnocování nabídek dopravců
  • Administrativní práce - vedení a tvorba evidence, reportů, tvorba objednávek a poptávek
  • Dbaní na dodržování všech termínů

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe na podobné pozici
  • Dobrá znalost AJ - komunikativní slovem i písmem
  • Organizační schopnosti, schopnost zachovat chladnou hlavu, vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování a závodní jídelnu
  • Penzijní připojištění
  • Firemní akce a večírky
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Odměny a bonusy

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika