Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistik

referenční číslo: 55285 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Logistik

Náplň práce

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost (automotive), nyní hledáme šikovného Logistika. Pokud hledáte novou pracovní příležitost, kde uplatníte Vaši znalost angličtiny nebo němčiny, budeme se těšit na Váš životopis.
zajištění výrobního materiálu zajištění přepravy vyrobeného materiálu k zákazníkovi spolupráce při tvorbě plánu výroby systémová kontrola a aktualizace vstupních údajů do interních systémů řízení a optimalizace skladu materiálu a hotových výrobků

Požadujeme

praxe v oblasti logistiky min. 2 roky zkušenosti s řízením zásob a skladů velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny ŘP sk. B

Nabízíme

mzda 45-54 000 Kč pravidelný roční nárůst mezd týden dovolené navíc příspěvěk na dojíždění až 3 900 Kč měsíčně dotované stravování možnost dalšího vzdělávání a rozvoje firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 54 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika