Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistik/plánovač výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29574320786 | aktuálnost: 28.06.2024

KeyTec České Budějovice s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: MS office, práce s PC, denní komunikace v anglickém jazyce, výhodou: praxe v oboru, znalosti MFG,QAD
Náplň práce: Denní komunikace se zákazníky, plánování výroby na základě zákaznických forecastů, plánování zákaznických dodávek, úzká spolupráce napříč všemi odděleními
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 13. a 14.plat, věrnostní bonusy, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele telefonicky nebo e-mailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 43 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy