Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Logistik/skladník - Liberec - bez nočních směn

referenční číslo: 55031 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti ze skladu/expedice? Nevadí Vám 12hodinové směny (pouze denní)? Pak tu mám zajímavou pracovní nabídku pro firmu mimo automotive.
SKLADNÍK příjem a výdej materiálu, kontrola jednotlivých zásilek podle dodacích listů práce s VZV a paletovým vozíkem, realizace inventur a spolupráce s kolegy s týmu LOGISTIK/EXPEDIENT příprava materiálu na montáži, kompletace materiálu a vyrábených dílů, tisk dokumentace odesílání reportů, čistění a balení dílů, podpora kolegů a práce se čtečkou

Požadujeme

SOU nebo SŠ řidičský průkaz sk. B výhodou základní orientace ve výkresové dokumentaci práce s PC (Office, Helios) praxe ze skladu nutností

Nabízíme

12hodinové směny - krátký/dlouhý týden (bez nočních směn) dlouhodobou spolupráci mzdu 138 Kč/hod a 30 % prémie práce ve stabilní firmě mimo automotive stravenky příspěvek na dopravu (i pro liberecké) systém Cafeterie týden placeného volna navíc permanentky na volný čas - Zoo, fotbal, hokej, IQLandia
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 138 - 180 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba